wtorek, stycznia 19, 2021

 Wyprawka dla noworodka – czy tylko biel się sprawdza?

Wyprawka dla niemowlaka w swojej klasycznej wersji to przede wszystkim zestaw białych ubranek dla malucha, w których wychodzi ze szpitala po przyjściu na świat oraz zestaw pościeli. Biel kojarzona jest z nowością oraz świeżością, więc rzeczy dla niemowlaka w tym kolorze wydają się być uniwersalnym wyborem. Jednak współcześnie, zarówno w przypadku ubranek, jak i pościeli niemowlęcej często odchodzi się od zwyczaju odziewania noworodka w biel. Dzieje się tak głównie za sprawą producentów produktów przeznaczonych dla dzieci i niemowląt, którzy prześcigają się w pięknych wzorach, tkaninach oraz kolorach, aby dostarczyć maluchom oraz ich mamom to co najlepsze. Przekonaj się, że można kupić wyprawkę dla dziecka, która będzie wyglądać i schludnie, i estetycznie.Wyprawka dla dziecka – kiedy oczekujesz dziewczynki

Nie musisz zupełnie rezygnować z klasycznej bieli, aby wybrać śliczną dziewczęcą wyprawkę pościelową. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie białej pościeli z kolorowymi wzorkami. Motywy kwiatowe sprawdzą się bardzo dobrze na białym tle, więc wypatruj uważnie róż czy peonii. Misie, sarenki, a nawet jednorożce również będą dobrze wyglądać. Miły dla oka akcent wizualny dla białej wyprawki stanowi także kolorowa wewnętrzna strona pościeli czy kolorowy kocyk jako dodatek.

Wyprawka dla niemowlaka – kiedy oczekujesz chłopca

Na rynku nie brakuje ślicznych wzorów, jeśli chodzi o chłopięcą pościel. Wyprawka dla dziecka może być kolorowa i urocza bez względu na to czy oczekujesz dziewczynki czy chłopca. Dla synka wybierz błękit lub kolor miętowy, a wtedy każdy wzorek będzie wyglądał na chłopięcy, nawet jeśli będzie na nim puchaty króliczek z kokardką. Jeśli nie chcesz stawiać na zwierzątka, samochody czy statki będą prezentować się równie ładnie.

Wyprawka dla dziecka – kiedy płeć dziecka to niespodzianka

Nie wiesz jeszcze, jakiej płci maleństwo pojawi się w twoim domu? To nie stanowi wcale przeszkody, aby kupić dziecku niebanalną wyprawkę. Sprawdź wzory na https://store.miminu.pl/pl/. Znajdziesz tam wiele unikalnych wzorów, które bardzo dobrze sprawdzą się w sypialni każdego dziecka, bez względu na płeć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opini! :)